Haber

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık, Osmaniye’de vatandaşlarla bayramlaştı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, “Bu yara kapanana kadar, deprem öncesi rutine dönene kadar elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu millet büyük, asil bir millettir. iyileşti.” söz konusu.

Bakan Yanık, Osmaniye’de kamu görevlileri ve vatandaşlarla birlikte düzenlenen şenlik programına katıldı.

Burns, Osmaniye’nin Kadirli ilçesindeki Kadirli Öğretmenevi’nde düzenlenen tatil programında 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle üzülerek de olsa Ramazan Bayramı’na ulaştıklarını söyledi.

Devletin imkan ve sorumlulukları çerçevesinde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam ettiklerini kaydeden Yanık, “Bu yara kapanana kadar, deprem bölgesinde günlük rutine dönene kadar elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu millet bir millettir. yüce ve asil millet.Bu yaralar sarılmıştır.İçimizde bir sızı olarak kalacak ama maddi sonuçlarını Allah’ın izniyle çok kısa sürede bertaraf edeceğiz.” dedi.

Çok büyük bir afetle karşı karşıya kaldıklarını belirten Burns, deprem bölgesinde topyekûn bir çalışma yapıldığını kaydetti.

Bayramların dayanışmanın, bir arada olmanın, birlikte olmanın, helalleşmenin adı olduğunu belirten Yanık, bayramı Osmaniye’de hemşerileriyle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Konuşmanın ardından protokol üyeleri ve programa katılan vatandaşlarla kutlama yapan Yanık, 2 çocuğa da oyuncak araba hediye etti.

Programa kentte koordinatör olarak atanan Niğde Valisi Mustafa Koç da katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu