Haber

Bakan Kasapoğlu: Bugün bir beraberlik günü

GENÇLİK ve SporOsmaniye’de muhtarlarla bir araya gelen Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Gün birlik beraberlik günüdür. Allah’ın izniyle bu süreci hep birlikte atlatacağız” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu başkanlığında Osmaniye Valiliği Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda; Vali Erdinç Yılmaz, koordinatör valiler Niğde Valisi Mustafa Koç ve Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, AK Parti Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, mahalle ve köy muhtarları. Bakan Kasapoğlu, ilk andan itibaren ülkenin, devletin, kurum ve kuruluşların ve binlerce gönüllünün süreci yönetmek ve yaraları sarmak için seferber olduğunu kaydetti. Mahalle ve köy bazındaki tüm ihtiyaçların karşılanacağından kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini vurgulayan Kasapoğlu, muhtarların dile getirdiği sorun ve taleplerin ortaklaşa çözüme kavuşturulacağını kaydetti. Depremin olduğu ilk andan itibaren sürecin yönetiminde emeği geçen herkese şükranlarını sunan Bakan Kasapoğlu, “Gün birlik beraberlik günüdür. Allah’ın izniyle bu süreci hep birlikte atlatacağız. Rabbim nasip etsin” dedi. bize yardım et.”

Vali Erdinç Yılmaz, “Depremin olduğu ilk andan itibaren hep birlikte mücadele ediyoruz ve bu çabamız devam edecek. Bu süreç güçlü bir süreç, büyük bir felaketle karşı karşıya kaldık. Bakanımızın liderliğinde güzel bir örnek ortaya koyduk.” Osmaniye’de yönetimin ilk anlardan itibaren “Osmaniyeli hemşerilerimize en uygun hizmeti vermek, vatandaşlarımızı rahat ettirmek ve acılarını dindirmek için elimizden geleni yapacağız. Dünya tarihinin en kötü yer sarsıntısını yaşadık. Bu felaketin yaralarını hep birlikte saracağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu