Haber

Başkan Sandıkçı: “Kadir gecesi, üzerimize bereketiyle, bereketiyle gelen, mağfiret ve mağfiret kapılarının açıldığı gecedir”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kadir Gecesi münasebetiyle açıklama yaptı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kadir Gecesi münasebetiyle açıklama yaptı. Önder İbrahim Sandıkçı yayınladığı mesajda, Kadir Gecesi’nin bin aydan daha güzel olduğunun Kuran’da bildirildiğini belirterek, Kadir Gecesi’nin birlik ve beraberlik duygularının pekişmesine vesile olmasını diledi. dayanışma.

Başkan İbrahim Sandıkçı, “Mübarek Ramazan ayına veda etmenin hüznünü hep yaşarken, Kuran’da bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi ile tanışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kadir gecesi, nimeti ve rahmetiyle önümüze gelen mağfiret ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı gecedir.

Gelin hep birlikte ellerimizi semaya kaldıralım, huzurlu, sağlıklı bir yaşam ve yeryüzünde barış için dua edelim. Bu mübarek gecenin, tüm dünyaya örnek olan birlik ve beraberliğimizi, yardımlaşma, paylaşma ve kardeşlik duygularımızı güçlendirmeye vesile olması en büyük temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu mübarek geceden her zaman hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hayrathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu