Teknoloji

Call of Duty Modern Warfare III’ün Hikaye Modunun Boyutu Ortaya Çıktı

 
Sledgehammer Games tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Call of Duty Contemporary Warfare III’ün ana hikaye (kampanya) modunun boyutu belli oldu. Ortaya çıkan bilgilere göre oyunda 50 GB’lık hikaye modu bulunacak.
 
Oyun artık ön siparişlere açıldı
 
 
 
Oyunun şu anda ön siparişe açık olan PS5’teki hikaye modu   İki farklı paket içeriğiyle birlikte gelir. Twitter’da paylaşılan bir gönderiye göre bu paketler şu şekilde;
 
– Kampanya Paketi 1: 18.042 GB
– Kampanya Paketi 2: 32.942 GB
 
Merakla beklenen oyunlardan biri olan Call of Duty Modern Warfare III, Steam’de 1.999,99 TL fiyatla satışa sunuldu. Yüksek fiyatlandırmayla gelen oyuna maalesef herkes erişemiyor. Öte yandan oyunun Case versiyonu ise 2.799,99 TL’den satılıyor.
 
Son olarak serinin bir önceki oyunu olan Call of Duty Modern Warfare II’nin hikaye modu 27.467 GB boyutundaydı. Artık bu büyüklüğün iki katına çıktığını görebiliyoruz.
 
Merakla beklenen oyunlardan biri olan Call of Duty: Modern Warfare III, Steam ve Battle.net üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 10 Kasım’da yayınlanmaya hazırlanıyor.
 
Çok oyunculu fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu