Yaşam

Emine Ün, Eski Eşi ve Kardeşinin Aşk İddialarına Yanıt Aldı!

Oyuncu Emine Ün, 2012 yılında evlendiği iş adamı Tolga Karakaş’tan 2021 yılında sürpriz boşanmasıyla adından söz ettirmişti. Emine Ün’ün kız kardeşi Mine Ün ile eski eşinin evliliklerinin sona ermesinin ardından aşk yaşadığı iddia edilmişti. Etiler’de görülen Emine Ün’e bir takım sorular soruldu: Çiftin mesajlarının açıklanmasına ilişkin magazin basınının merakı giderildi.

Emine Ün ve Tolga Karakaş, dokuz yıllık evliliklerinin ardından evliliklerini sonlandırarak Nisan 2021’de boşandı. Ünlü oyuncu, ayrılık haberini sosyal medyadan duyurdu; “Yaşadığımız her şey insanlar içindir. Eşim Tolga ve ben kendisine tatlı ve güzel şeyler diledik. Ortak düşüncemiz sonucunda yollarımızı ayırma kararı aldık. Eşiyle yollarını ayırdığını, “Dünyada da ahirette de birbirimize olan dualarımız, dualarımız hep aynıdır” diyerek duyurdu.

Emine Ün Kardeşiyle Tüm İlişkilerini Kesti

Çiftin boşanmasının ardından ortaya atılan iddia herkesi şok etti. Emine Ün’ün kız kardeşi Mine Ün ile Tolga Karakaş’ın aşk yaşadığı, bunu öğrenen oyuncunun kız kardeşiyle tüm bağlarını koparıp evliliğini sonlandırdığı yönünde söylentiler ortaya çıktı.

Tolga Karakaş’ın avukatı olayı şöyle anlattı: “Bütün haber ve paylaşımlar iftira niteliğindedir. Müvekkilim, “Müvekkilim eski eşinin hem anne hem de kadın olması nedeniyle bugüne kadar pek çok duruma sessiz kalmıştır” diyerek dedikoduları yalanladı.

Boşanma Sebebi Üçüncü Kişi Değildir!

Emine Ün, eski eşinin avukatının açıklamasının ardından avukatı aracılığıyla sessizliğini bozarak kendisinin ve kız kardeşi Mine Ün’ün kırıldığını belirterek adeta bir aşk üçgeni yaşandığını teyit etti.

Müşteri Emine Ün ve eski eşi Tolga Mustafa Karakaş; Herhangi bir üçüncü kişinin müdahalesine gerek kalmadan, saygı ve hoşgörü çerçevesinde anlaşarak evliliklerini sonlandırdılar. Müvekkilin, ailevi nedenlerden dolayı bir süredir görüşmediği kız kardeşi Mine Ün ve eski eşi Tolga Mustafa Karakaş’ın özel hayatı hakkında bilgisinin bulunmadığını söyleyebilirim. Özel hayatı hakkında hiçbir bilgisi olmadığı için herhangi bir çatışması olmayan kişidir.

Karakaş, “Yanımdaki Kadın Emine Hanımın Kardeşi”

Temmuz 2021’de Akmerkez’de bir kadınla yan yana görüntülenen Tolga Karakaş: “Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanım Emine Hanım’ın kız kardeşidir.” Şeklinde konuştu. İş adamı Tolga, Emine Ün’den boşanmasıyla ilgili; “Görüş farklılığından dolayı yollarımızı ayırma kararı aldık.” söz konusu.

Emine Ün, “Zaten Benim İçin Hiçbir Sorun Yoktu”

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre; ‘Fetih Sultanı Mehmed’ dizisinde Halime Hatun’u canlandıracak Emine Ün, önceki gün Etiler’de yakalandı. Yıllara meydan okuyan 46 yaşındaki güzel oyuncu, dokuz yıldır evli olduğu Tolga Karakaş ve kız kardeşi Mine Ün ile ilgili haberleri hatırlattı ve birçok soru sordu.

Emine Ün, eski eşi ve kardeşiyle ilgili çıkan haberlere yanıt verdi; “Bu konuyu konuşmak istemiyorum. Şu an çok iyiyim. Zaten benim için hiçbir sorun olmadı. Şu anda işimi keyifle, mutlulukla yapıyorum. Çalışmak çok zor” yanıtını vererek kameraları cevapsız bırakmadı. Benim için iyi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu