Teknoloji

SOEDESCO, Between Giants Ekibinin Yayıncı Ortağı Oldu

 
Hem dijital hem de fiziksel oyunların distribütörü SOEDESCO, yeni oyun projesi için Brezilya / Sao Paulo merkezli oyun geliştirme stüdyosu Between Giants ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Between Giants daha önce hikaye odaklı müzikal macera oyunu Distortions’ı piyasaya sürmüştü.
 
Ortaklıkla ilgili çeşitli açıklamalar yapıldı.
 
 
 
Bu katılım sayesinde, Between Giants ekibi yeni bir oyun geliştirecek ve bu bağlamda oyuncuların beğenisine sunacak. İleride muhtemelen pek çok oyunu görebileceğimiz bu ortaklık hakkında, Between Giants yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti:
 
“Son projemiz Distortions’ın başarılı lansmanından bu yana hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Yeni bir ortaklıkla, bir sonraki oyunumuzda SOEDESCO’nun bizimle birlikte olması gerçekten bir onur. SOEDESCO, oyun tasarımımıza inanmakla ve onu desteklemekle kalmıyor. felsefesi değil, aynı zamanda ekibimizin ve oyun endüstrisinin konumu. Yeni bir şey yaratma vizyonumuzu paylaşıyor.”
 
Ekip, bundan sonraki projeleri hakkında da bilgi verdi: “Bir sonraki projemizi Patagonya’nın zengin kültürel mirasından ilham alarak hazırlıyoruz. Dünyanın bu ücra köşelerine sırt çantamızla seyahat etme merakımız bizi buralara kadar getiriyor.”
 
SOEDESCO iştiraki ile başarılı işlere imza atmayı hedefleyen Between Giants’ın keyifli projelerle bir araya gelmesini temenni ediyoruz.

uzunkopruhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu