Haber

Azerbaycan Premier Ligi ‘Misli’ sponsorluğu yenilendi

Azerbaycan Premier Ligi’nin ‘Miss’ sponsorluğuna ilişkin anlaşma bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in de katıldığı törenle yenilendi. Mutabakat muhtırasının imzalanmasıyla birlikte Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 döneminde ‘Misli Premier League’ adıyla devam edecek.

Misli Azerbaycan (Misli.az) ile Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi (PFL) arasında yenilenen sponsorluk anlaşması bugün Bakü’de Azerloteria Yönetim Kurulu Lideri Osman Karakuş ve PFL Lideri Elxan Semedov arasında imzalandı.

İmza töreninde konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, “Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi ile bu önemli iş birliğinin başarıyla devam edeceğine, Azerbaycan ve bölge futboluna yetenekli genç oyuncuların yetişmesine olumlu katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum. Bu kapsamda iki gün sonra başlayacak olan Misli Premier Lig’in en iyilerinden biri olan Misli Premier Ligi’ni heyecanla takip edeceğimizi, başarı ve sevince ortak olmaktan gurur duyacağımızı belirtmek isterim. tüm kulüplerin.” (AFFA) Lideri Rövneq Abdullayev de katıldı. Anlaşma ile Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 döneminde ‘Misli Premier Ligi’ adıyla oynanmaya devam edecek. Azerbaycan Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş, sponsorluk anlaşmasına ilişkin basın mensuplarına şu açıklamaları yaptı;

“Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yıldırım’ın da dediği gibi Misli markası olarak faaliyetlerimize başladığımız ilk günden itibaren sporun gelişimine destek vermek en değerli sorunlarımızdan biriydi. Geçen yıl başlattığımız bu işbirliği , çok olumlu sonuçlar verdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu