Yaşam

Berna Özdemir Taşpınar’dan yoğun bakımdaki Şekip Taşpınar’a: Haziran’da ölmek zor

Alkol zehirlenmesi nedeniyle ağır bakıma alınan oyuncu Şekip Taşpınar’ın eşi Berna Özdemir Taşpınar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşine seslendi. Berna Özdemir Taşpınar, “Bizi o güzel şefkatinden, merhametli yüreğinden ayırma sevgilim. Hadi uyan, Haziran’da ölmek zor” dedi.

İşte Berna Özdemir Taşpınar’ın paylaşımında kullandığı ifadeler:

“Canım, hadi gel, bak kaç gündür sesini duyamıyorum. Beni ve çocuklarımızı daha fazla bekletme. Bizsiz her şey eksik. Sen çok güçlüsün, biliyorum ki sen o kadar çok sevmişsin ki, tanıdığın tanımadığın bütün insanlar sana güzel güçlerini ve dualarını gönderiyor.Küçük, Pıtı, Kömür, Beşiktaş, Balım, Asi, Beyak, Coci, Menajer, Tostos ve bu çok küçük ve çok zayıf insan ölür.Bizi o güzelim şefkatinden ve merhametli yüreğinden mahrum etme sevgilim.Hadi uyan ‘Haziranda Ölmek Zor’.Seni çok seviyorum,çok seviyoruz.”

Muğla’da Sıtkı Koçman Hastanesi’nde yoğun bakımda uyutulan 54 yaşındaki oyuncunun durumu halen stabil. Yoğun bakımda olan Şekip Taşpınar’ı bugün doktorlar uyandırmaya çalışacak.

Şekip Taşpınar ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, ‘Beyaz Gelincik’, ‘Behzat Ç.’, ‘Karadayı’, ‘Cesur Yürek’ ve ‘Başarısızlık’ gibi birçok projede yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu