Teknoloji

LEGO 2K Drive’ın sezon detayları belli oldu

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Visual Concepts, LEGO 2K Drive’ın lansman sonrası “Drive Pass” hakkında yeni bilgiler yayınladı. Çeşitli mücadeleler içeren Drive Pass ile yeni ödüllerin kilidini açabilecek ve ardından yeni içeriğe erişebileceksiniz. Her sezon oyunculara farklı zorluklar sunacak.
 
LEGO 2K Drive sezon detayları
 
 
 
Drive Pass’in ilk dönemi, Haziran ayında oyunun çıkışıyla birlikte başlayacak. Her çağda yeni zorluklar ve kilidi açılacak 100 seviye yer alacak. Her dönemde farklı ücretsiz ödüller olacak ve bunları çeşitli zorlukları tamamlayarak elde edebilirsiniz. Oyunun ilk döneminde yeni sürücüler, çıkartmalar, yetenekler, sesler ve daha fazlası oyuncuların kullanımına sunulacak.
 
Ayrıca her dönem satın alabileceğiniz Premium Drive Pass ve Year 1 Drive Pass seçeneği de olacak. Her Premium Drive Pass, oyunculara Dodge ve Nissan gibi ünlü otomobil üreticilerinin yeni araçlarını ve daha fazlasını sunacak.
 
LEGO 2K Drive, 19 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için piyasaya sürülecek.

kuyucakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu