Ekonomi

LQR House, Alamo Distilling ile pazarlama faaliyetlerini genişletiyor

MIAMI BEACH – LQR House Inc., alkollü içecek ve içecek endüstrisinde uzmanlaşmış bir e-ticaret platformu. (NASDAQ:LQR), Alamo Distilling ile yenilenen pazarlama ortaklığını duyurdu. Bu işbirliği, LQR House’un kapsamlı etki ağı aracılığıyla Rasta Bob Coconut Rum, South Town Chamoy Spirit, Ellsworth Gin, Alamo Black Label Bourbon ve Alamo Vodka dahil olmak üzere Alamo Distilling’in bir dizi ürününü tanıtmayı amaçlıyor.

Ortaklık, LQR House’un amiral gemisi platformu cwspirits.com’da biletleri tükenen Rasta Bob Coconut Rum’un önceki başarısına dayanıyor. Şirket, Rasta Bob’un başarısını tekrarlamayı umarak, her içeceğin benzersiz özelliklerini vurgulayan içerik oluşturmak için 550 etkileyiciden oluşan ağını kullanmayı planlıyor.

Alamo Distilling, Teksas’ın değerlerini ve geleneklerini yansıtan içki fabrikası yeniliğine ve işçiliğine olan bağlılığıyla tanınır. LQR House CEO’su Sean Dollinger, işbirliğinden duyduğu heyecanı şöyle dile getirdi: “Birlikte çalıştığımız markaların büyümesine tanık olmak inanılmaz… İşbirliği yaptığımız markalara derinden bağlıyız ve katılmaktan büyük gurur duyuyoruz. Alamo Distilling’in tüm yeni ürün serisini bir kez daha tanıtmaya zorluyor.” “

LQR House’un 2024 stratejik vizyonu, her yeni pazarlama anlaşmasının şirketin gelir büyümesine katkıda bulunacağı beklentisiyle pazarlama müşteri portföyünü ikiye katlamayı içeriyor. Şirketin pazarlama yaklaşımı, kampanya başarısını doğrudan CWSspirits.com’daki satışlara bağlayarak ölçülebilir bir yatırım getirisi sağlamaktır.

Bu ortaklık, LQR House’un çevrimiçi satın alma deneyimini iyileştirerek ve kişiye özel pazarlama çözümleri sunarak klasik alkol endüstrisi ortamını değiştirmeye yönelik daha geniş hedefinin bir parçası.

Bu yazıda yer alan bilgiler LQR House Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

kabatasajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu