Ekonomi

Turgutlu OSB’de mevcut yönetimle devam kararı

Manisa’daki Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi genel kurul seçimlerinde mevcut yönetimle devam kararı alındı. Seçimlerde 72 oyundan 40’ını alan mevcut yönetim seçimi kazandı.

Turgutlu OSB’de bir sanayici kümesinin imzasıyla bir süre önce olağanüstü genel kurul kararı alındı. Bugün yapılan toplantıda üyeler mevcut yönetimle devam kararı aldı. Kararın ardından Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’in başkanlığındaki Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Olağanüstü Genel Kurulu kültür merkezinde gerçekleştirildi. 80 üyeli Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nin genel kurul seçimlerinde 72 üye oy kullandı. Bilgehan Demirdöver, Elif Akduman, Hami Özer, Kemal Şahin, Kirami Kılınç, Mustafa Tunçdibek, Narin Baklan, Saffet Eygi ve Türker Ahtıkalmaz’dan oluşan mavi liste 72 oyundan 40’ını alarak seçimi kazandı.

Oylamanın ardından bir konuşma yapan Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hami Özer, “Genel kurula katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Göreve ilk geldiğimizde de söylediğimiz gibi, 26 yıllık bir OSB’miz var. 26 yılda biriken sorunlarla uğraşırken onların da gelecek 26 yılın planlarını yapıyoruz. İnşallah sorunları aşarak birlikte yol alırız. Daha önce hiç olmayan bir şekilde katıldınız ve bu bir birlik mesajıdır” dedi.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz de tüm katılımcılara teşekkür ederek yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi. – MANİSA

haber-cal.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu