Ekonomi

Bybit CEO’su, bölgedeki kripto büyümesini desteklemek için Türkiye’yi ziyaret etti

Bybit Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Zhou; “Türkiye, sektör için kilit pazar ve Bybit bu hareketin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyor. Bölgeye olan bağlılığımız sarsılmaz. Bybit’in ve Türkiye’deki kripto topluluğunun geleceği beni heyecanlandırıyor.”

Geçen hafta, dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, bölgede kripto benimsenmesini ve sürdürülebilir büyümeyi teşvik etme bahislerini görüşmek üzere iş ortakları, yeni başlayanlar ve müşterilerle bir araya gelmek için Türkiye’yi ziyaret etti. o yaptı. Zhou, Bybit ekibinin görüşmelerden elde edilen bilgileri Bybit’in sunduğu hizmetleri iyileştirmek için kullanacağını söyledi.

Bybit, platformunun güvenilirliğini ve sağlamlığını vurgularken yeni kullanıcı kazanmaya odaklanarak Türkiye’deki varlığını genişletiyor. Güven, Türkiye’deki kullanıcılar için en önemli öncelik olduğundan Dinle, Değer Ver ve Geliştir ilkelerini pekiştirmek için somut adımlar atıyor.

Zhou, Türkiye’ye yaptığı ziyaretle ilgili olarak, “Küresel bir borsa olarak Bybit, yerel toplulukların kripto para birimlerinin benimsenmesini sağlamadaki önemini anlıyor. Türkiye, kripto için stratejik bir pazar haline geldi ve biz bir topluluk oluşturan ilk küresel borsalar arasındayız. Türkiye’de yerel bir ekip kurun.”

Türkiye’de son yıllarda halkın birikim ve kazanç araçlarını çeşitlendirmesiyle birlikte kripto para kullanımında önemli bir artış yaşanıyor.

Zhou, Bybit’i bir “güven unsuru”, üstün bir kullanıcı deneyimi ve “hızlı iletişim” olarak değerlendiren müşteriler ve sektör liderleriyle geldi. Şeffaflığı ana politikası haline getiren Bybit, uyum ve güvenliğin sağlanması için düzenleyici kurumlarla birlikte çalışmaya kararlıdır.

Zhou ile konuşan ortakların birçoğunun gündeminde fon güvenliği vardı ve Bybit’in çok düzeyli kimlik doğrulama protokolleri, dolandırıcılığı önleme sistemleri ve 7/24 rezerv kanıtı hakkında daha fazla bilgi edinmek için can atıyorlardı. Bybit, Türkiye’de kullanıcıların kripto ve prestij para bakiyeleri arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan güvenilir araç seçeneklerini de genişletiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sarayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Etlik Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu